ربات پرنده کوادروتور قشم ولتاژ

40,131,000 تومان
بدون مالیات
QV-QUAD-A
1 قلم

ویژگی های محصول

رده سنی : نوجوان و بزرگسال
برد کنترلی : دست ساز با قابلیت نصب ماژول های مختلف (درصورت درخواست مشتری)
ریموت کنترل : دارد
قابلیت پردازش تصویر: دارد
قابلیت حمل بار : در صورت درخواست مشتری ، دارد
قابلیت اضافه نمودن تکنولوژی iot : در صورت درخواست مشتری ، دارد
سنسورها : وبکم ، IMU ، نمایش شارژ ربات

تعداد :

با توجه به اینکه امروزه آموزش مباحث اتوماسیونهای صنعتی در دبستانها ، دبیرستانها و سطوح مختلف دانشگاهی انجام میپذیرد و اقشار مختلفی در سنین و سطوح مخنلف علمی از آنها بهره میجویند ، ستهای آموزش رباتیک نیز در چند سطح مختلف طراحی و ساخته میشوند و متناسب با مباحث آموزشی و آزمایشات طراحی شده ،دارای امکانات و ابزارهای مختلفی می باشند.

سیستم کنترل این رباتها نیز با توجه به سیستم آموزشی مراکز مختلف عمدتاً به دو صورت  PC BASEوPLC BASE  طراحی و ساخته میشوند. در مراکز آموزشی که بحث بکارگیری وسایل و ابزارهای صنعتی در امرآموزش برای آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با صنعت ،اهمیت بیشتری دارد ، سیستمهای PLC BASE پیشنهاد میگردد تا دانشجویان ضمن آشنایی با مباحث روباتیک و اوماسیون صنعتی ، برنامه نویسی PLC را نیز بیاموزند.

در انجام پروژه های تحقیقاتی امکان ساخت ربات به صورت سفارشی با مشخصات تعیین شده نیز امکانپذیر میباشد. تفاوت عمده ستهای آموزشی در سطوح مختلف قابلیتهای کنترلی و درجات آزادی آنهاست.

ستهای آموزشی رباتیک عمدتاً دارای ابزارها و امکانات زیر به همراه خود می باشند: سیستم کنترل (که با توجه به درخواست مشتری PC BASEیا PLCBASEمیباشند.) دسته آموزش ربات، نرم افزارهای شبیه سازی و برنامه ریزی ربات،کابلهای ارتباطی  و...

جنس بدنه:
فیبرکربن
نرم افزار کنترلی قابل اجرا بر روی رایانه:
تحت ویندوز
اقلام همراه
4عدد موتور به همراه اسپید کنترلر، فرستنده ی تصویر،گیرنده ی تصویر،بدنه،دوربینAV،فرستنده ی دیتا گیرنده ی دیتا،نرم افزار ایستگاه زمینی،برد کنترل پرواز، باتری لیتیوم – پلیمر، شارژر باتری،دفترچه راهنما ، شارژر باتری

محصول در همان دسته بندی

6 other products in the same category