سوالات متداول

آیا موجودی و قیمت ها در سایت به روز هستند؟

بله، تمام اطلاعات سایت به روز هستند و در صورت عدم موجودی و یا هرگونه ایرادی در روند سفارش،  از طریق پشتیبانی فروشگاه با شما تماس گرفته خواهد شد و مبلغ به حساب مشتری در بازه زمانی 3 تا 7 روز عودت داده خواهد شد .

روش های ارسال در رباتی مال چگونه می باشد؟

سفارش های شهر تهران به صورت روزانه توسط پیک موتوری و شهرستان با توجه به روشی که مشتری انتخاب نموده است ارسال میشوند. هزینه های ارسال با توجه به قوانین ارسال به صورت کامل در روند ثبت سفارش قابل مشاهده می باشد

چه مدت پس از ثبت سفارش کالا ارسال میشود ؟

پس از ثبت سفارش کالاهای موجود در بازه زمانی 2 تا 5 روز کاری سفارشات ارسال می گردد . در صورت سفارش گزاری خارجی زمان تحویل متعاقبا اعلام میگردد . 

 آیا امکان پرداخت حضوری وجود دارد؟

در سطح شهر تهران تنها با هماهنگی قبلی با بخش فروش امکان پرداخت مبلغ سفارش به پیک بعد از تحویل مرسوله فراهم می باشد.

آیا سفارش ثبت شده همین امروز ارسال می شود؟

زمان آماده سازی سفارشات به طور کلی 24 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش می باشد. در صورتی که مشتریان گرامی ساکن تهران خارج از این بازه نیاز به دریافت مرسوله ی خود دارند، هزینه ی پیک به صورت پس کرایه بر عهده ی مشتری خواهد بود. در این خصوص حتما با بخش فروش هماهنگی های لازم انجام شود.

برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند؟

کارشناسان بخش تولید محتوای رباتی مال تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. همچنین در هر کالا بخشی به عنوان دانلود قرار دارد که در آن قسمت فایل‌هایی از جمله دیتاشیت و یا کتابخانه‌های برنامه نویسی مختلف قرار دارند. پیشنهاد می‌شود قبل از هر کاری ابتدا فایل‌های این بخش و اطلاعات عمومی را مطالعه کنید. سپس در صورت نیاز به مشاوره از قسمت نظرات در همان صفحه اقدام کنید. در آخرین مرحله می‌توانید با شماره‌های معرفی شده داخل سایت تماس بگیرید.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

پاسخ: گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

Sign in

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

Sign in